į pradžią turinys susisiekite  
PARTNERIAI
UAB "Alseka" - langų, durų, laiptų gamybos lyderis Lietuvoje.
 www.alseka.lt
 
 
Vokietijos bendrovė Hermann GUTMANN Werke AG - aliuminio profilių sistemų, skirtų medinių langų ir medžio fasadų kaustymui gamintojas.
www.gutmann.de
 
 
 
Schüco - tai stambiausia Europoje įmonė, kurianti bei realizuojanti įvairius produktus, skirtus pastatų išorei: nuo langų, durų bei fasadų sistemų iki saulės kolektorių bei elementų.
www.schueco.lt

 
 
Yawal - aliuminio konstrukcijų bei fasadų gamintojas. Konstrukcijos pasižymi ypatingu patvarumu ir ilgaamžiškumu. www.yawal.com
 
 
Teknos yra vienas didžiausių pramoninių ir plataus vartojimo architektūrinių dažų gamintojas ir tiekėjas Šiaurės Europoje. www.teknos.fi
 
 
ASSA ABLOY Group - pirmaujanti pasaulyje užraktų bei užraktų įrangos gamintoja. Plati gaminių įvairovė patenkina vartotojų saugumo ir patogumo poreikius.
www.assaabloy.lt
 
 
Roto Frank AG - viena iš pirmaujančių langų ir durų apkaustų gamintojų Europoje.
www.roto.lt
 
 
Langų ir durų apkaustų srityje Lietuvoje G-U Baltic yra vienas iš rinkos lyderių. www.g-u.lt
 
 
UAB “WOOD LINE” veiklos sritis - didmeninė ir mažmeninė prekyba aukštos kokybės drožtiniu ir lukštentu lukštu, pjautine mediena, medinėmis briaunomis, klijuotu mediniu tašu, faneruota plokšte, klijais ir kt. žaliavomis skirtomis baldų ir medienos gaminių gamybai. Šiandien UAB “WOOD LINE” yra viena stambiausių natūralių medžiagų ir klijų tiekėjų Lietuvoje. 
www.woodline.lt