į pradžią turinys susisiekite  
PRODUKCIJA » Aliuminio konstrukcijos

ALIUMINIO KONSTRUKCIJOS "YAWAL"


YAWAL PBI 40 ECONOMIC (be termoizoliacinio tiltelio)

Iš šios sistemos gaminame vidines pertvaras, duris ir kitus gaminius, kuriems nekeliami termoizoliaciniai reikalavimai. Pagrindiniai profiliai yra 40mm pločio.


YAWAL PBI 50 (be termoizoliacinio tiltelio)

Iš šios sistemos gaminame tuos pačius gaminius, kaip ir PBI 40 ECONOMIC, tik jų gabaritai ir žmonių judėjimo srautai gali būti žymiai didesni. Taip pat PBI 50 sistema turi daugiau papildomų profilių, kurių dėka galime pagaminti sudėtingesnių formų ir įdomesnio dizaino gaminius. Šios sistemos pagrindiniai profiliai yra 50mm pločio.


YAWAL PI 50 (su termoizoliaciniu tilteliu)

Šios sistemos profiliai turi termoizoliacinį tiltelį. Iš jų gaminami langai, vitrinos, durys. Profiliai yra dviejų kamerų, 50mm pločio.


YAWAL TM 62 (su termoizoliaciniu tilteliu)

Šios sistemos profiliai yra su termoizoliaciniu tilteliu, o papildoma trečia kamera užtikrina geras termoizoliacines savybes. Profiliai yra 62mm pločio.


YAWAL FA 50 (su termoizoliaciniu tilteliu)

Dėka šios sistemos mes galime gaminti aukštas fasadines konstrukcijas. Galime integruoti gaminius iš PI 50 ir TM62 sistemų profilių.

Šios sistemos profiliai yra 50mm pločio, o gylis priklauso nuo fasadinės konstrukcijos dydžio. Spalva parenkama pagal RAL spalvų paletę.


MEDŽIO-ALIUMINIO FASADAI

 

Didelių, erdvių pastatų stiklinimui gaminame fasadines medžio-aliuminio konstrukcijas. Jų išpildymo galimybės panašios kaip ir aliuminio konstrukcijų.

Medžio - aliuminio konstrukcijos pasižymi ilgaamžiškumu, atsparumu agresyviam aplinkos poveikiui ir lengva priežiūra. O iš vidinės pusės natūralus medis sukuria šiltą ir jaukią aplinką.

Tokiu būdu pagaminti mediniai langai ir fasadinės sistemos pasižymi:

  • Visiška apsauga nuo išorinio atmosferos poveikio
  • Patraukliu dizainu
  • Mažomis eksploatacinėmis išlaidomis
  • Gera šilumine izoliacija

Aliuminio profiliai dažomi milteliniu būdu pagal RAL spalvininką, o medžio spalva parenkama iš REMMERS spalvų katalogo. 

MONTAVIMO DARBŲ EIGA


MEDŽIO FASADAI -NAUJIENA!

Tai naujausias Vokietijos bendrovės Hermann GUTMANN Werke AG produktas. Medis iš vidaus ir iš išorės - patenkins reikliausių klijentų poreikius.  

BALKONŲ STIKLINIMAS


Balkonų, lodžijų, terasų stiklinimui pradėjome gaminti aliuminio - stiklo konstrukcijų sistemą, kuri tinka tiek jau pastatytuose daugiabučiuose, tiek naujai statomuose namuose. Spalvos standartinės: balta ir pilka.

Balkonai iš rėminių aliuminio stiklo konstrukcijų gaminami iš anoduoto aliuminio profilio.

- Aliuminis nepūva, nebrinksta, nesikraipo, neskeldėja nuo šalčio, atsparus korozijai.
- Aliuminis savyje suvienija mažą svorį ir didelį tvirtumą.
- Kiekvienas langas lengvai išimamas, išvalomas ir vėl įstatomas.
- Patogios ergonomiškos rankenėlės.

Įstiklinę balkoną, apsaugosime jį nuo drėgmės, dulkių, vėjo ir triukšmo.
Siauri aliuminio profiliai neužstoja šviesos, o stumdymo sistema leidžia atidaryti net 75% užstiklintos dalies ploto. Ši sistema leidžia įrengti iki 6 stumdomų sekcijų.

Langus galėsite sustumti vieną už kito ir balkonas vėl taps atviras. Uždarius langus, sekcijų profiliai glaudžiai susijungia vienas su kitu. Dvigubi sandarinimo šepetėliai saugo nuo drėgmės, vėjo dulkių. Specialūs užraktai neleidžia atidaryti ar išimti langus iš lauko pusės.