į pradžią turinys susisiekite  
PRODUKCIJA » Plastikiniai langai
 
PLASTIKINIAI LANGAI


Geriausia langus pirkti vieną kartą gyvenime. Tai įmanoma tik tuo atveju, jei Jūs pirksite gerus langus. SCHUCO plastikiniai langai yra kaip tik tokie - ilgaamžiai ir puikios kokybės. Iš plastikinių CORONA sistemos profilių gaminami įvairiausių tipų langai: miesto ir kaimo, istorinių stilių ir moderniosios architektūros, individualiems ir visuomeniniams pastatams.

Sakykite, kokių langų Jūs norite, ir mes nedelsdami pasiūlysime gražius, patogius, patvarius, ekonomiškus langus. 45 metų SCHUCO ir jos patrnerių patirtis - geras garantas.


60 mm gylio sistema Schüco Corona

SCHÜCO Corona AS 60 (3 kamerų)

Sistema Corona AS 60 atitinka šiuolaikiniam plastiko langui keliamus reikalavimus. Šios sistemos įstatymo gylis 60 mm, joje yra 2 atraminės gumos - taigi nepaisant labai siauro vaizdo žvelgiant iš priekio ši sistema užtikrina puikius rodiklius.

Profilio šilumos laidumo koeficientas Uf =1,6 - 1,7W/(m2K)

Tai puikus pasirinkimas komercinės paskirties pastatams.

70 mm gylio profilių sistema Corona

SCHÜCO Corona CT 70 (5 kamerų)

70 mm montavimo gylio plastikinių profilių sistemos pasižymi gerais šilumos izoliavimo rodikliais ir siauriausiais išorės pločiais. Šios 5 kamerų ir dviejų  sandarinimo lygių profilių sistemos yra geras sprendimas tiek statant naują namą, tiek jį restauruojant.

Priklausomai nuo profilių kombinacijos ir įstiklinimo, šilumos laidumo koeficientas Uw gali būti 1,3 W/(m²K), kai naudojami standartiniai Ug=1,1 W/(m²K) stiklai.

Šioje sistemoje yra naudojami 3 rūšių profilai:

 


82 mm gylio sistema Schüco Corona

82 mm storio plastikinių profilių sistemos pasižymi labai geromis šilumos izoliavimo savybėmis ir siauriausiais išorės pločiais. Šios sistemos profiliai – tai mūsų atsakas į aukštyn kopiančias energijos išlaidas ir sugriežtintus aplinkosaugos reikalavimusSCHÜCO Corona SI 82 (6 kamerų)

Ypatingai gerai šilumą izoliuojantys langai. Profilių sistema Schüco SI 82 - tai aukštas šilumines charakteristikas turinti 6-ių kamerų sistema. Ji sudaro pagrindą Termo 6 - energiją taupančių langų gamybai ir yra atsakas kylančioms energijos išlaidoms bei griežtėjantiems aplinkos apsaugos reikalavimams.

Profilio šilumos laidumo koeficientas yra Uf =1,1W/(m2K). Priklausomai nuo profilių ir stiklo paketo derinio galima pasiekti 0,9 W/(m²K) Uw koeficientą.


SCHÜCO Corona SI 82+ (8 kamerų)

Corona SI 82+ langų sistemose yra trys sandarinimo plokštumos ir patentuota aliuminio jungimo technologija. Šie langai yra geriausias pasirinkimas statant pasyvųjį namą.

Profilio šilumos laidumo koeficientas priklausomai nuo konfigūracijos Uf =0,75 - 0,98W/(m2K). Priklausomai nuo profilių ir stiklo paketo derinio galima nesunkiai pasiekti žemesnį nei 0,8 W/(m²K) Uw koeficientą.Stiklo paketai

Langų stiklinimui naudojamas platus spektras užpildų, stiklų ir stiklo paketų, kurių storis priklausomai nuo profilio gali svyruoti nuo 4 iki 44mm:

1) taupantys šilumą stiklo paketai ( Ug net iki 0,4 W/(m2K));
2) sulaikantys garsą stiklo paketai (Rw daugiau nei 47dB);
3) saulę kontroliuojantys stiklai;
4) saugūs laminuoti arba grūdinti stiklai;
5) specialūs stiklai (matiniai, raštuoti, armuoti ir pan.)

 

Apkaustai

Langai yra kaustomi vokiečių firmos "ROTO Frank AG" apkaustais. Tai naujos kartos apkaustai, kurie pasižymi tokiomis savybėmis kaip:

1) saugumas (languose gali būti montuojami apkaustai, kurie atitinka 3 prieš įsilaužimą atsparumo klasę);
2) funkcionalumas ir lengvas valdymas;
3) ilgaamžiškumas;
4) estetiškumas;


Apdaila

Langai be standartinės baltos spalvos gali būti įvairiaspalviai, laminuojami spavotomis arba su medienos struktūrą imituojančiomis plėvelėmis. Taip pat langai gali būti papildomai kaustomi aliuminio ekranais, kas suteikia jiems patvarumo ir estetiškumo.