į pradžią turinys susisiekite  
PRODUKCIJA » Durys

VIDAUS MEDINĖS DURYS


 

Vidinės durys tai svarbi interjero detalė, kuri ilgus metus turės džiuginti Jūsų akis ir garantuoti Jums patogų gyvenimą. Nuo senų laikų durys buvo gaminamos iš medžio ir iki šių dienų tokios durys laikomos patvariausiomis ir turinčiomis geriausias termoizoliacines ir garsoizoliacines savybes. Mūsų įmonėje siūlome labai aukštos kokybės ir įvairaus dizaino medines įsprūdines duris. Šios durys suteikia šilumos ir jaukumo namams, bei griežtumo ir solidumo bet kokiai įstaigai.


Įsprūdinės medinės durys gaminamos iš ąžuolo, uosio, beržo, alksnio, pušies, raudonmedžio, buko ir kitų klijuotos medienos veislių. Tokios durys pasižymi didesniu patvarumu ir stabilumu. Siekiant kuo labiau patenkinti klientus mes orientuojames į individualius jo poreikius. Tai ir dizaino subtilumai, išmatavimų ypatumai, paviršiaus padengimo būdai ir pan.


Durys yra lakuojamos, dažomos arba beicuojamos. Apdailai naudojama AKZO NOBEL, MILESI, BECKER ACROMA apdailos medžiagos, HERBERTS ir TIKKURILA dažai ir beicai.


Durys stiklinamos įvairaus dizaino ir spalvų stiklu.


Durims naudojamos ABLOY ir ASSA spynos ir rankenos. Užsakovui pageidaujant įdedamos ir užsakovo pateiktos spynos.


Durų staktos gaminamos tiek standartinių pločių (94, 80 mm), tiek ir praplatintos pagal sienų storį. Galimi tiek stačiakampių, tiek „OVAL“ staktų variantai.


Durys gaminamos su užkaitu arba be jo. Duryse su užkaitu dedama sandarinimo tarpinė, kuri pagerina garso izoliavimo koeficientą Rw. 

 
ORIENTACINĖS KAINOSVIDAUS FANERUOTOS DURYS


Faneruotos vidaus durys yra dengiamos įvairių rūšių aukštos kokybės lakštiniais arba drožtiniais lukštais, kurių storiai priklausomai nuo poreikio gali svyruoti nuo 0,6 iki 3 mm. Durų faneravimui naudojami tradicinių medienos rūšių (ąžuolas, uosis, beržas, klevas ir pan.), o taip pat ir egzotinių medienos rūšių (raudonmedis, tikas, vengė ir panašiai) lukštai. Taip pat yra naudojami specialiomis technologijomis sukurti naturalūs įvairaus dizaino lukštai, kurių raštai pasižymi originalumu. Naudojant beicus ir baliklius durims galima suteikti įvairius atspalvius.

Durų faneravimui yra naudojami karšto klijavimo vakuminiai membraniniai presai. Šis faneravimo būdas, o taip pat natūralios medienos detalių panaudojimas suteikia galimybe pagaminti aukštos kokybės ir įvairiausių dizainų duris su lenktais paviršiais ir dekoratyviniais elementais. Durys vizualiai niekuo nesiskirs nuo medinių.

ORIENTACINĖS KAINOS

LAUKO DURYS

Rėminės konstrukcijos išorės durys, gaminamos iš klijuotos pušies, ąžuolo, meranti, maumedžio medienos, lakuojamos arba dažomos įvairių spalvų akriliniais dažais.

Lauko duryse naudojami 2 sandarinimo perimetrai, įfrezuojami reguliuojami lankstai, patikimos vokiečių firmų  G-U arba Roto Frank AG durų spynos.

Šios lauko durys yra labai šiltos ir atsparios atmosferiniam poveikiui.SPECIALIOS PASKIRTIES DURYS

SUSTIPRINTOS KONSTRUKCIJOS DURYS - tai specialūs varčios užpildai iš MDF beikitokių medžiagų. Panaudojimas: biurai, viešbučiai, visuomeninės patalpos, kur keliami kiti specialūs reikalavimai (triukšmo, priešgaisriniai).

Sustiprintos konstrukcijos durys pagal panaudotus varčios užpildus bei atitinkamas sandarinimo medžiagas yra skirstomos:


1. Garsą izoliuojančios durys -
pagal garso izoliavimo koeficientą Rw būna dviejų tipų: Rw = 32 dB ir Rw = 42 dB.

Garsą izoliuojančioms durims su Rw = 32 dB naudojamas varčių užpildas yra vientisa arba trijų sluoksnių MDF plokštė. Karkasas apklijuojamas 5 mm - 6 mm MDF arba HDF. Dedamos sandarinimo tarpinės. Varčios storis 48 mm. Durų stakta masyvo 94x43.

Garsą izoliuojančioms durims su Rw = 42 dB naudojamas varčių užpildas yra trijų sluoksnių, MDP padengta 5 mm kamštinės medžiagos sluoksniu. Varčios karkasas apklijuojamas 5-6 mm MDF arba HDF plokšte. Durys paprastai būna su užkaitu, dedamos sandarinimo tarpinės. Varčios storis 58 mm. Durų stakta masyvo 94x43 mm.

2. Priešgaisrinės durys - pagal atsparumą ugniai būna dviejų tipų: EI-30 ir EI-60.

Priešgaisrinės durys EI-30, tai durys su minkštos medienos stakta 102x44, varčia turi minkštos medienos karkasą, kurio min. matmenys 38x57 mm. Durų užpildui naudojamos MDP. Varčios karkasas apklijuojamas 5-6 mm MDF plokšte. Durų staktoje įdedama priešgaisrinė-išsiplečianti nuo ugnies-tarpinė 10x2 mm. Stiklintoms durims naudojami ugniai atsparūs stiklai: PYROSHIELD, PYRODUR, CONTRAFLAM.

Priešgaisrinės durys EI-60, tai durys su kietos medienos stakta 102x44 mm, varčios karkasas taip pat iš kietos medienos. Varčios užpildas MDP apklijuota 5 mm MDF. Visas varčios karkasas apklijuojamas 5-6 mm MDF plokšte. Staktoje dedamos dvi priešgaisrinės nuo ugnies išsiplečiančios tarpinės 10x2 mm. Durų stiklinimui naudojami PYROSHIELD, PYRODUR, CONTRAFLAM stiklai.